Bahçelievler Nakliyat

Öz Cantürk Nakliyat olarak İstanbul Bahçelievler bölgesinde sizlere özel taşıma çözümleri sunuyoruz. Evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesi ile müşterilerimize güvenilir ve profesyonel taşıma deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler bölgesinde evden eve taşımacılık konusunda uzman ekibimizle her türlü eşyanızı özenle paketleyip güvenli bir şekilde taşıyoruz. Modern araçlarımız ile eşyalarınız yeni adresinize zamanında ve sağlam bir şekilde teslim edilir.

Parça Ev Eşyası Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için sunduğumuz parça ev eşyası nakliyatı ile bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Her bir eşyanız, özel ambalajlar içinde titizlikle taşınır ve istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde ulaştırılır.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sırasında iş akışınızı aksamadan devam ettirmek için profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dosyalarınızdan mobilyalarınıza kadar her detayı düşünüyor, iş sürecinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.

Koli Nakliyatı

Koli nakliyatı hizmetimizle, paketlenmiş eşyalarınız güvenle taşınır. Eşyalarınızın özelliğine göre özel paketleme çözümleri sunarak, taşıma sürecini sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. Eşyalarınızın boyutuna ve türüne uygun taşıma planlarıyla hizmet veriyoruz.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle sizlere güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız, özenle paketlenip istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44

Öz Cantürk Nakliyat olarak taşımanın güvenilir adresiyiz. Profesyonel hizmetimizle sizin yanınızdayız!