Bağcılar Nakliyat

Öz Cantürk Nakliyat olarak İstanbul Bağcılar bölgesinde sizlere sunduğumuz geniş hizmet yelpazesi ile evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi alanlarda profesyonel çözümler sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve modern araç filomuzla güvenilir ve sorunsuz bir taşıma deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Bağcılar bölgesinde evden eve taşımacılık konusunda Öz Cantürk Nakliyat olarak sizlere özel çözümler sunuyoruz. Eşyalarınız, titizlikle paketlenip özenle taşınarak yeni adresinize güvenle ulaştırılır.

Parça Ev Eşyası Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için özel olarak sunduğumuz parça ev eşyası nakliyatı ile bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Eşyalarınız, özel ambalajlar içinde güvenle taşınır ve istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sürecinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizle iş akışınızı en az seviyede aksatıyoruz. Dosyalarınızdan teknolojik ekipmanlarınıza kadar her detayı düşünüyor, iş sürecinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.

Koli Nakliyatı

Koli nakliyatı hizmetimizle paketlenmiş eşyalarınız güvenle taşınır. Her türlü eşyanıza uygun özel paketleme çözümleri sunarak, taşıma sürecini sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Eşyalarınızın özelliklerine göre özel taşıma planlarıyla hizmet veriyoruz.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle sizlere güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın her biri özel olarak ambalajlanarak istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44

Öz Cantürk Nakliyat olarak taşımanın güvenilir adresiyiz. Profesyonel hizmetimizle sizin yanınızdayız!