Şişli Nakliyat

Şişli’de evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, müşterilerine en üst düzeyde hizmet kalitesi sağlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Şişli bölgesindeki ev taşıma ihtiyaçlarınız için Öz Cantürk Nakliyat olarak profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Eşyalarınız, özel ambalajlar ve modern araçlarımızla güvenli bir şekilde taşınır.

Parça Eşya Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için özel olarak tasarlanmış parça eşya nakliyatı hizmetimizle, ekonomik ve güvenilir bir taşıma çözümü sunuyoruz. Her parça eşya, özel ambalajlar içinde güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınır.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sürecinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizle, iş akışınızda kesinti yaşanmaz. Ofis mobilyalarınızdan dokümanlarınıza kadar her detay titizlikle planlanarak taşınır.

Koli Nakliyatı

Eşyalarınızın güvenli taşınması için koli nakliyatı hizmetimizle, her türlü eşyanız özel ambalajlar içinde koruma altına alınarak yeni adresinize ulaştırılır.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Şişli’deki sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız, özel ambalajlar içinde istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44.

Öz Cantürk Nakliyat olarak, taşıma sürecinizi profesyonel bir şekilde yönetmek ve sizlere sorunsuz bir taşıma deneyimi sunmak için buradayız.