Kartal Nakliyat

Kartal bölgesinde, evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren Öz Cantürk Nakliyat, taşıma süreçlerinizi profesyonellikle yönetiyor.

Evden Eve Nakliyat

Kartal’daki ev değişikliklerinizde güvenilir ve hızlı çözümler sunan evden eve nakliyat hizmetimizle, eşyalarınız modern ve güvenilir taşıma araçlarımızla güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınır.

Parça Eşya Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için özel olarak tasarlanmış parça eşya nakliyatı hizmetimizle, ekonomik ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Her bir eşya özenle paketlenir ve istediğiniz adrese zamanında teslim edilir.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sürecinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizle, iş akışınızda aksamalar yaşanmaz. Dosyalarınızdan ofis mobilyalarına kadar her detay titizlikle planlanır.

Koli Nakliyatı

Koli nakliyatı hizmetimizle, paketlenmiş eşyalarınız güvenle taşınır. Her türlü eşya, özel ambalajlar içinde koruma altına alınarak taşınır ve istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız, özel ambalajlar içinde istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44.

Öz Cantürk Nakliyat olarak, taşıma sürecinizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yönetmek için buradayız.