Esenler Nakliyat

Esenler bölgesinde evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunan Öz Cantürk Nakliyat olarak, müşterilerimize sorunsuz ve güvenilir taşıma deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Esenler’de ev değiştirmek, Öz Cantürk Nakliyat ile artık daha kolay. Deneyimli ekibimiz, modern taşıma araçlarımız ve özenli paketleme hizmetimizle eşyalarınız güvenli bir şekilde yeni adresinize taşınır.

Parça Ev Eşyası Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için parça ev eşyası nakliyatı hizmetimizle ekonomik çözümler sunuyoruz. Her bir eşyanız, özel ambalajlar içinde özenle taşınır ve istediğiniz adrese güvenle ulaştırılır.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sürecinde profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizle, iş akışınızda herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Dosyalarınızdan mobilyalarınıza kadar her detay düşünülerek sorunsuz bir taşıma sağlanır.

Koli Nakliyatı

Koli nakliyatı hizmetimizle paketlenmiş eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın özelliklerine uygun şekilde paketleme yapılır ve taşıma süreci titizlikle yönetilir.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. Eşyalarınız özenle paketlenir ve güvenle taşınır.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız, özel ambalajlar içinde istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44

Öz Cantürk Nakliyat olarak taşımanın güvenilir adresiyiz. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız!