Bayrampaşa Nakliyat

Öz Cantürk Nakliyat olarak İstanbul Bayrampaşa bölgesinde sizlere kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetleri sunuyoruz. Evden eve nakliyat, parça ev eşyası nakliyat, ofis taşımacılığı, koli nakliyatı, palet ve sanayi taşımacılığı, ambar taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesi ile müşterilerimize özel çözümler sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat

Bayrampaşa bölgesinde evden eve taşımacılık konusunda deneyimli ekibimiz ve modern araç filomuzla sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız, özenle paketlenip güvenle yeni adresinize taşınır.

Parça Ev Eşyası Nakliyatı

Az miktardaki eşyalarınız için sunduğumuz parça ev eşyası nakliyatı ile bütçenize uygun çözümler sunuyoruz. Her bir eşyanız, özel ambalajlar içinde özenle taşınır ve istediğiniz adrese eksiksiz bir şekilde teslim edilir.

Ofis Taşımacılığı

İş yerinizin taşınması sürecinde iş akışınızı aksamadan devam ettirmek için profesyonel ofis taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dosyalarınızdan ofis mobilyalarınıza kadar her detay titizlikle planlanır ve taşıma süreci sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Koli Nakliyatı

Koli nakliyatı hizmetimizle, paketlenmiş eşyalarınız güvenle taşınır. Eşyalarınızın hassasiyetine göre özel paketleme çözümleri sunarak, taşıma sürecini en iyi şekilde yönetiyoruz.

Palet ve Sanayi Taşımacılığı

Sanayi tesislerinden fabrikalara kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan palet ve sanayi taşımacılığı servisimizle, işletmenizin taşıma ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Eşyalarınızın özelliklerine göre özel taşıma planlarıyla hizmet veriyoruz.

Ambar Taşımacılığı

Ambar taşımacılığı konusundaki deneyimimizle sizlere güvenli ve hızlı bir taşıma hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız, özenle paketlenip istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve teklif almak için bizi arayın: 0 (545) 714 95 44

Öz Cantürk Nakliyat olarak sizin için buradayız! Güvenilir taşımanın keyfini yaşamak için hemen bizi arayın.